Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda na Borech

U střetu motocyklu s autem zasahovaly všechny záchranné složky

17. září 2022 18:07 , aktualizace 20:02

     Dnes v půl páté odpoledne došlo v Plzni na třídě E. Beneše k dopravní nehodě, při které se střetl motocykl KTM s vozem Ford Focus. Z místa bylo hlášeno velmi vážné zranění motocyklisty, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky.

     Záchranáři, kteří na místo vyslali tři vozy, jak RZP a RV, tak i inspektora provozu, si do péče převzali zraněného motorkáře. Hasiči záchranářům poskytli součinnost při ošetření pacienta, zajistili místo nehody, zlikvidovali menší únik provozních kapalin a provedli protipožární opatření. "My jsme muže narozeného v roce 1976 se středně těžkým zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," doplnila nám informace mluvčí záchranářů.

      Policisté nyní na místě šetří veškeré okolnosti nehody. Čekáme na jejich zprávu a poté budeme aktualizovat.

Aktualizace:

     "Řidič vozidla značky Ford Focus narozený v roce 1989 a jedoucí po třídě E. Beneše chtěl odbočit vlevo na parkoviště obchodního domu a nedal přednost protijedoucímu řidiči motocyklu KTM 990 narozenému v roce 1976. Test na přítomnost alkoholu byl u řidiče osobního vozu negativní, u motocyklisty nemohla být zkouška provedena z důvodu rozsahu jeho zranění," uvedla nám k nehodě mluvčí policie.


 


Optika Ofitop

Oční optika pro děti a dospělé - nadstandardní péče o Váš zrak.