Foto Video

Při střetu vozů byla sražena mladá chodkyně na chodníku

Ukrajinec v Plzni zcela nesmyslně odbočil a způsobil tak vážnou nehodu

úterý 20. srpna 17:33 , aktualizace 18:12

Cizinci Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet


     Dnes odpoledne po půl páté došlo v Plzni na Chodském náměstí k vážné dopravní nehodě. Střetla se zde dvě auta a jedno z nich bylo nárazem vyraženo na chodník, kde srazilo procházející mladou ženu. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky.
     Dle prvotních informací přímo z místa ukrajinský řidič Peugeotu 306, jedoucí po Klatovské třídě ve směru do centra, začal v naprostém rozporu s dopravními předpisy odbočovat vlevo do Thámovy ulice. Během tohoto nepovoleného manévru navíc nedal přednost protijedoucímu vozu Škoda Fabia, jejíž řidič již nemohl střetu zabránit.
     Náraz vyrazil Škodu ze silnice na chodník, kde vozidlo srazilo procházející mladou chodkyni a následně ještě narazilo do sloupu lampy veřejného osvětlení. 

     Nehoda blokuje část Klatovské třídy ve směru na Bory a výjezd z Thámovy ulice. Nehodu na místě šetří policie, po ukončení šetření doplníme další informace.


 

                                                                                                                                

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.