Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda na dálnici D5, na místě přistává vrtulník

Provoz na dálnici ve směru z Německa na Plzeň byl zcela zastaven

4. prosince 2023 13:34 , aktualizace 14:48

Dálnice Doprava Nehody

Partner článku – AZ Catering services s.r.o.


      Dnes před jednou hodinou odpoledne došlo na 146. kilometru dálnice D5 ve směru z Rozvadova na Plzeň, tedy mezi hraničním přechodem a Svatou Kateřinou, k vážné dopravní nehodě, konkrétně střetu kamionu a dodávky, při které dodávka vyletěla z tělesa dálnice.

      K nehodě okamžitě vyjely všechny záchranné složky a z letiště v Líních vzlétl vrtulník LZS.

     Provoz na dálnici ve směru z Německa na Plzeň byl zcela zastaven.

     "Řidiče dodávky jsme museli ze zdemolované kabiny vozu vyprostit hydraulickými nástroji. Obě vozidla jela bez nákladu," uvedl nám mluvčí hasičů.

      Řidiče dodávky si do péče převzali záchranáři. "Záchranáři si převzali do péče asi dvacetiletého muže, který utrpěl středně těžká zranění. Byl při vědomí transportován leteckou záchrannou službou na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," doplnila mluvčí záchranářů.

     Připravujeme další podrobnosti.

Aktualizujeme:

14,00 h     "Řidič dodávky narozený v roce 2001 a jedoucí ve směru na Prahu z dosud přesně nezjištěných příčin narazil do před ním jedoucího kamionu, kdy tento náraz dodávku vymrštil vpravo mimo těleso dálnice, kde prorazila oplocení a skončila v přilehlém lesíku. V tuto chvíli je dálnice v daném úseku průjezdná levým pruhem. Nehodou se dále zabývají policisté z dálničního oddělení Ostrov u Stříbra. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen dechovou zkouškou," uvedl nám mluvčí policie.

Foto: HZS

 


 


     

AZ Catering services s.r.o.

AZ Catering pro Vás zajistí: rautové pohoštění, buffet, korporátní oslavu, občerstvení při semináři nebo konferenci, významný firemní oběd, recepci, banket, koktejl, občerstvení při firemním plesu, občerstvení při kulturní a společenské události nebo tematickou akci pro pobavení Vašich hostů.