Foto

Vážná nehoda na obchvatu Plzně

Střet kamionu s osobním vozem, na místě jsou čtyři zranění

pondělí 13. ledna 01:11 , aktualizace 09:00

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek před jedenáctou hodinou došlo na obchvatu Plzně, tedy na 72 km dálnice D5, ve směru od Prahy na Rozvadov, k vážné dopravní nehodě.
     Osobní vozidlo VW Passat zatím z neznámého důvodu zezadu narazilo do před ním jedoucího kamionu Scania. Z místa bylo hlášeno několik zraněných lidí, takže k nehodě vyjeli hasiči i záchranáři.
     Osobní vozidlo řídil muž narozený v roce 1989 a kamion muž narozený v roce 1980. Při nehodě byla zraněna celá posádka čtyř mužů v Passatu. "Z místa dopravní nehody transportujeme celkem čtyři zraněné muže narozené v letech 1967, 1978 a 1989 se středně těžkými zraněními a dalšího, asi padesátiletého muže s lehčím zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. Všichni pacienti jsou při vědomí," uvedli ještě během noci záchranáři.
     Policisté zjišťují veškeré okolnosti a příčiny vzniku dopravní nehody, která je předmětem dalšího šetření. Požití alkoholu policisté na místě vyloučili u obou řidičů provedenými dechovými zkouškami.
     Ke střetu vozidel došlo v pravém jízdním pruhu, který je v současné chvíli v místě nehody uzavřený a probíhá zde vyproštění vraku Passatu ze zadní části kamionu.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.