Foto

Vážná nehoda na Rokycanské v Plzni

Zasahovaly všechny záchranné složky a místě byli tři zranění lidé

25. prosince 2019 15:58 , aktualizace 16:24

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Dnes odpoledne před třetí hodinou došlo na křižovatce ulic Masarykova x Rokycanská, u baru Piccolo, ke střetu dvou osobních vozidel. Po střetu vozidlo Škoda Octavia pokračovalo v jízdě a následně narazilo do sloupu veřejného osvětlení. 
      Na místo vyrazily všechny složky IZS. Hasiči z jednoho havarovaného vozu pomohli dvěma lidem, nejednalo se však o vyproštění, tyto dva zraněné převzali, na místě ošetřili a následně do nemocnice transportovali záchranáři. Zraněna byla i jedna osoba v druhém vozidle.
     Hasiči ve vozech odpojili baterie a uklidili místo střetu. Vzhledem k poškození sloupu musela k nehodě dorazit i servisní firma.

     Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu před jízdou a jak k nehodě došlo, v současné době nehodu šetří dopravní policisté.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!