Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Velmi vážná nehoda, o život řidiče stále ještě bojují lékaři

Po nárazu do stromu zůstal řidič zaklíněný, hasiči ho museli vystříhat a do nemocnice transportovat vrtulník

2. listopadu 2022 15:29 , aktualizace 15:31

Doprava Nehody Záchranáři

     Dnes jsme již bohužel museli informovat o několika vážných dopravních nehodách a zde je ta zatím nejvážnější.

     V noci na dnešek před půl desátou došlo u Přívětic na Rokycansku k velmi vážné dopravní nehodě, při které osobní vůz po vyjetí ze silnice narazil do stromu.
     Z místa bylo hlášeno jednak velmi vážné zranění a také zaklínění řidiče, takže k nehodě vyjely nejen všechny pozemní záchranné složky, ale byl povolán i vrtulník LZS. Zraněného řidiče museli hasiči vyprostit a do péče si ho poté převzali záchranáři. "Muž utrpěl velmi vážná zranění, se kterými byl s podporou životních funkcí transportován Leteckou záchrannou službou na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli nám záchranáři.

     "Řidič narozený v roce 1994 jel s vozidlem Peugeot 106 od Přívětic na Radnice a zhruba 300 metrů za obcí Přívětice ze zatím neznámé příčiny přejel do protisměru a mimo silnici, kde nerazil do stromu," popsal nehodu tiskový mluvčí policie s tím, že u řidiče byl nařízen odběr krve a policisté se okolnostmi nehody dále zabývají.

      Řidič měl doslova štěstí v neštěstí, hrozivě vypadající nehodu totiž přežil. "Muž je hospitalizován s četnými poraněními a jeho zdravotní stav je velmi vážný," doplnila nám dnes informace tisková mluvčí Fakultní nemocnice Plzeň.

Foto KP a HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.