Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vážná nehoda u Plzně - dva zranění

Za nehodou stojí opilý či zfetovaný Bulhar

28. října 2019 00:31 , aktualizace 10:05

Alkohol Nehody

Partner článku – ZOXO


     V noci na dnešek po desáté hodině došlo mezi Zbůchem a Chotěšovem k dopravní nehodě se zraněním. Osobní vozidlo Peugeot s posádkou tří Bulharů z neznámých důvodů vyletělo ve vysoké rychlosti na rovném úseku ze silnice a rolovalo několik metrů polem.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Podle informací z místa první u nehody zasahovali záchranáři, kteří místem náhodně projížděli od jiného případu, poté se připojili i hasiči, kteří mimo jiné provedli protipožární opatření a řídili dopravu až do příjezdu policie.
     Záchranáři do nemocnice transportovali dva zraněné muže, třetí vyvázl bez zranění. Policisté zatím netuší, který z Bulharů řídil. Jisté je ale to, že řidič byl buď zfetovaný nebo opilý. Ve vozidle totiž cestovali tři muži,  z toho dva byli pod vlivem drog a třetí byl pro změnu opilý.


 


ZOXO

ZOXO – synonymum férového úvěrování. Poskytujeme půjčky od 100.000 Kč se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webu.