Tragická nehoda, jedna mrtvá dívka

Střet dodávky s kamionem nepřežila dívka, mladík bojuje o život

úterý 7. ledna 21:25 , aktualizace středa 8. ledna 11:14

Nehody Smrt Záchranáři

     Dnes po půl osmé večer došlo na hlavním tahu z Plzně do Domažlic u Ohučova, u sjezdu na Staňkov, k tragické dopravní nehodě, při které se střetla dodávka Ford s kamionem DAF.
     Z místa byla hlášena těžká zranění minimálně dvou lidí, takže k nehodě vyrazily všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník LZS. Silnice byla před obchvatem Staňkova v rámci záchranných prací obousměrně uzavřena.
     "Záchranná služba na místě ošetřila muže narozeného v roce 2000, kterého s těžkými zraněními a na řízené plicní ventilaci transportovala na urgentní příjem Fakultní nemocnice. Slečna narozená v roce 2002 utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla," uvedla tisková mluvčí záchranářů, s tím, že asi pětapadesátiletý muž, zřejmě řidič kamionu mohl být po ošetření ponechán na místě.
      U řidiče kamionu byla na místě provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. U řidiče dodávky vzhledem k jeho zdravotnímu stavu provedena být nemohla a tak byl nařízen odběr krve a moči v nemocnici. Policisté v současné chvíli ohledávají místo dopravní nehody. Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření domažlických policistu. Komunikace bude uzavřena až do ukončení šetření nehody na místě.