Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vážná nehoda v Plzni Bolevci

Na křižovatce Gerská x Manětínská x U Jam právě teď zasahují všechny záchranné složky

1. listopadu 2022 18:50 , aktualizace 20:18

    Dnes po šesté hodině večer došlo v Plzni na křižovatce Gerská x Manětínská x U Jam k vážné dopravní nehodě, při které se střetly dva osobní vozy. Jeden z nich se po střetu převrátil a druhý narazil do semaforu.

     Z místa bylo hlášeno zranění více lidí i to, že v jednom z vozidel cestovaly dvě malé děti, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Jako první na místě zasahovala, samozřejmě mimo svědků nehody, hlídka policistů, která zraněným poskytla první pomoc a následně se k nim připojili hasiči, kteří poté ještě dále asistovali záchranářům.

     Řidič vozu Škoda, který se po střetu převrátil na střechu, jel v autě sám. V Citroenu jela maminka a vezla dvě holčičky ve věku asi 5 a 7 let. 

     Podle svědků byly v době nehody semafory vypnuté a řidič s vozem Škoda jel z Manětínské směrem do ulice U Jam a nedal při tom přednost řidičce s vozem Citroen jedoucí po Gerské směrem od centra, tedy po hlavní silnici.
     Do nemocnice byli transportováni všichni účastníci nehody. "Muž narozený v roce 1977 byl transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín a žena narozená v roce 1986 se dvěma dětmi k observaci do téže nemocnice," uvedla nám mluvčí záchranářů.

     Policisté u řidiče i řidičky vyloučili požití alkoholu před jízdou. Nehodu na místě dále šetří, čekáme na jejich zprávu a poté budeme aktualizovat.

Aktualizace:

     Mluvčí policie nám nehodu popsala prakticky stejně jako výše uvedení svědci. Jediné, co tedy můžeme doplnit je, že řidič vozu Škoda byl Španěl.


 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.