Foto Video

Vážné nehody, u Třemošné i u Města Touškova

Celkem čtyři auta a jeden motocykl, napočítali jsme pět zraněných a jednu z nehod zavinil opilý řidič

sobota 30. května 19:09 , aktualizace 20:39

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledně měly záchranné složky v okolí Plzně plné ruce práce

     Nejprve došlo před půl šestou k dopravní nehodě na obchvatu Třemošné, na nechvalně známé křižovatce silnic 27 a 180 mezi Třemošnou a Zálužím. Dle prvotních informací zde nedal přednost řidič osobního vozu narozený v roce 1956 při odbočování vlevo motocyklistovi narozenému v roce 1986. Osobní vozidlo bylo značky Subaru a motocykl značky Honda.
     Záchranáři z místa transportovali motorkáře na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. Oba řidiči měli test na přítomnost alkoholu negativní.

     O půl hodiny později, tedy kolem šesté, došlo k další velké nehodě, nyní dokonce tří osobních vozidel, tentokrát na silnici 180 mezi Městem Touškov a Čemíny.
     Zde opilý řidič narozený v roce 1996 s vozidlem Kia vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení, vyletěl ze silnice, proletěl shlukem stromů a na poli se převrátil na střechu. Další řidiči samozřejmě začali prudce brzdit a tak do vozidla s vlekem v plné rychlosti narazil další osobní vůz. Z místa byli hlášeni celkem čtyři zranění lidé.
     K této nehodě vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči, několik sanitek i vůz s lékařem. Záchranáři z místa nehody transportovali čtyři pacienty s lehčím až středně těžkým zraněním na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. Jednalo se o těhotnou ženu narozenou v roce 1999, muže v roce 1988, dalšího muže narozeného v roce 1996  a také miminko, to však naštěstí dle všeho nezraněné, snad jen pouze k observaci.
    Řidič vozidla Kia policistům nadýchal více než jedno a půl promile alkoholu.Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!