Foto

Vážně popálený senior a milionová škoda

Policie v případu požáru domu zahájila úkony trestního řízení pro obecné ohrožení z nedbalosti

středa 15. července 13:28 , aktualizace 13:28

Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Již včera jsme informovali o požáru rodinného domu, ke kterému došlo před půl desátou dopoledne v Žižkově ulici v Domažlicích.
     Požár zasáhl podkroví a střechu domu, ještě před příjezdem hasičů se sousedům z hořící budovy podařilo dostat ven vážně popáleného muže, kterého si do péče převzali záchranáři. "Letecká záchranná služba transportuje muže, který utrpěl popáleniny na pětatřiceti procentech těla, řízeně ventilovaného do Prahy na Kliniku popáleninové medicíny Vinohrady," uvedla včera mluvčí záchranářů.
     Hasiči ihned zahájili hašení domu a zároveň průzkum, zda se uvnitř nenachází ještě někdo další. Uvnitř budovy, ve které oheň zasáhl dvě bytové jednotky naštěstí nikdo další nalezen nebyl.
     "Požár vznikl z dosud nezjištěných příčin pravděpodobně v důsledku nedbalosti. Devětašedesátiletý muž utrpěl popáleniny a byl letecky převezen do nemocnice v Praze. Škoda byla vyčíslena na 1 milion korun," doplnila dnes tisková mluvčí policie s tím, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti a případem se dále zabývají.


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.