Foto

Vážné zranění motorkáře - Aktualizujeme

U Staňkova přistával vrtulník LZS

neděle 25. srpna 13:22 , aktualizace pondělí 26. srpna 08:30

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Bohužel i dnes došlo k nehodě motorkáře s vážným zraněním. Na silnici mezi Staňkovem a Ohučov došlo po půl dvanácté ke střetu motorky Suzuki a osobního vozu Seat Ibiza s vlekem, na místo na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a vzlétl vrtulník LZS.
     Záchranáři po nezbytném ošetření na místě letecky transportovali muže narozeného v roce 1970 do Fakultní nemocnice Plzeň na urgentní příjem se středně těžkým poraněním. 

     "Jednatřicetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Seat Ibiza s přívěsem Agados jedoucí od Ohučova nedal při odbočování vlevo přednost v jízdě protijedoucímu motocyklu značky Suzuki devětačtyřicetiletého řidiče jedoucího od Křenov. Došlo k čelnímu nárazu motocyklu do pravého boku přívěsu. Při dopravní nehodě utrpěl motocyklista zranění a byl transportován letecky do nemocnice v Plzni," uvedla mluvčí policistů.

Foto: PČR a HZS

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.