Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Aktualizujeme - nalezený mrtvý mladík je skutečně hledaným studentem

Policie dnes ráno potvrdila, že zemřelým je skutečně pohřešovaný student z Portugalska

8. listopadu 2021 21:00 , aktualizace úterý 9. listopadu 08:43

Smrt

Aktualizace: 

     Policie dnes ráno potvrdila, že včera večer nalezený mrtvý mladík je skutečně hledaným studentem z Portugalska. Kriminalisté nyní šetří příčiny a okolnosti jeho smrti a je nařízena soudní pitva.

Původní článek:

     V pondělí večer vyjížděly všechny záchranné složky do Puškinovy ulice v Plzni, kde bylo ve světlíku* jednoho z domů pod oknem koupelny v několikametrové hloubce nalezeno tělo mladého muže. K muži se spustili lezci hasičů, bohužel ale bylo zjištěno, že mu již není pomoci a lékař musel konstatovat smrt.
     Na místo tak samozřejmě vyjeli kriminalisté a byl povolán koroner i soudní znalec k ohledání těla, které ze světlíku museli vyzvednout hasiči.

    Podle našich informací v bytě v nejvyšším patře tohoto domu bydlel Tomás A., devatenáctiletý student medicíny z Portugalska, kterého již od sobotního rána pohřešují spolužáci a přátelé. O tomto pátrání jsme informovali v článku Velká pátrací akce policie a studentů po Tomási Alcaravelovi. Svědci nám na místě uvedli, že nalezeným zemřelým má být právě tento student. Tomu by odpovídalo i to, že okno koupelny bytu, ve kterém student bydlel, vede přímo do tohoto světlíku.

    Mluvčí policie nám nález těla mrtvého člověka potvrdila, k jeho totožnosti se však zatím odmítla vyjádřit s tím, že policisté na případu stále pracují, totožnost mrtvého teprve zjišťují a celé šetření příčiny a okolností úmrtí mladého muže je na samém počátku. V případu byla nařízena soudní pitva.

*Světlík je šachta většinou ve starších domech sloužící k osvětlení či větrání místností, které nemají okno v obvodové zdi, nejčastěji se jedná o koupelnu, záchod či spíž.