Foto

Rodinná oslava skončila v krvi

Údajnou oslavu návratu z Anglie ukončil zásah policie

20. prosince 2020 16:47 , aktualizace 16:59

Alkohol Napadení

Partner článku – TUEBOR General Security

     V noci na dnešek kolem desáté hodiny vyjížděli policisté a záchranáři k oznámení rvačce mužů v Prokopově ulici v Plzni. 
     Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že zde v jednom z bytů probíhala větší rodinná oslava a na ní došlo k hádce několika mužů, která nakonec vygradovala až ve rvačku. Bitka se postupně přesunula z bytu na chodbu domu a následně i na ulici.
     V průběhu rvačky muži mimo jiné prorazili skleněnou výplň vstupních dveří domu a jeden z nich krom oděrek a podlitin z bitky utrpěl i řezná poranění od skla. Podle jedné z opilých účastnic byl nejvážněji zraněn muž, který se právě vrátil z Anglie.
     Policisté oba soky oddělili a zraněného si do péče převzali záchranáři. "Došlo k potyčce mužů narozených v letech 1973 a 1969, při které starší z mužů utrpěl zranění," popsala tisková mluvčí policie s tím, že příčinou potyčky byl dle všeho vypitý alkohol. "Starší z mužů při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 2,61 promile, druhý z mužů 2,25 promile," upřesnila.
     Starší z mužů byl po ošetření na místě transportován do nemocnice a policie se případem dále zabývá.


 


TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost