Foto

V Plzni přímo během prodeje odcizili toto auto

Zloděj se před prodejcem zamkl v autě a při ujíždění z místa naboural několik aut

pátek 29. května 16:24 , aktualizace sobota 30. května 11:37

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace:

"Parchant se mě pokusil zabít a pak ujel!"

"Parchant se mě pokusil zabít a pak ujel!"

30. 05. 2020, 10:13, aktualizace 30. 05. 2020, 11:23

Zfetovaný zloděj ukradl v Plzni auto a málem při tom zabil majitele

     Opravdu nešťastně skončil pro jednoho Plzeňana pokus o prodej automobilu přes internet. 
     Muž chtěl prodat automobil Citroen C1, registrační značky 4U3 8041, stříbrné barvy, a proto na několik inzertních webů umístil inzerát k jeho prodeji. Na ten se přihlásil zájemce, se kterým si prodejce sjednal schůzku, naplánovanou na včerejší večer v Křížkově ulici v Plzni.
     Tam na prodejce čekal muž, který se představil jako zástupce zájemce a společně se pustili do prohlídky vozidla. Po jejím skončení se domluvili na společné projížďce k otestování vozu s tím, že zájemce bude řídit. Než však prodejce stihl nasednout na sedadlo spolujezdce, muž se v autě uzamkl a vyrazil pryč.
     Majitel vozu vyskočil na přední část auta, aby zloději v ujetí zabránil, ale zloděj ho se snažil shodit za každou cenu a s vozidlem začal narážet do ostatních zaparkovaných aut. Poté se samozřejmě majitel vozu pustil, spadl na zem a na pomoc mu přiběhlo několik svědků celého incidentu.
     "Neznámý muž s vozidlem odjel ulicí Pod všemi Svatými až do ulice na Roudné, kde odbočil vlevo směrem k Rooseveltovu mostu. Při jízdě neznámý pachatel narazil do několika zaparkovaných vozidel," popsala tisková mluvčí policie.

Popis zloděje:

     K popisu neznámého muže poškozený uvedl, že se jedná o muže tmavé pleti, hubené postavy vysoké cca do 180 cm, ve věku cca 35 let. Ústa i nos měl překryty bílou rouškou, na hlavě měl nasazenou černou kšiltovku a oblečen byl do tmavé mikiny s kapucí a tmavých kalhot. Mluvil česky bez přízvuku.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří by zahlédli dotčené vozidlo, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.