Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Věštkyně vylákala ze seniorky peníze i zlato

Babička chtěla vyhrát a tak zaplatila 66000 za věštění čísel v loterii

2. května 2018 09:40 , aktualizace 13:08

Podvodníci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Podvodníci zkoušejí mnoho triků a bohužel si často vybírají seniory. Právě k takovému případu došlo v Holýšově, kde si zatím neznámá pachatelka ve dvou případech vytipovala a pak okradla osmašedesátiletou ženu. Žena z babičky vylákala finanční hotovost ve výši 5 tisíc korun, pak 11 tisíc korun a zlaté šperky v hodnotě nejméně 50 tisíc korun.
     Jak nám uvedli policisté, žena peníze dala za věštění čísel, která by měla vyhrát v loterii. V loterii samozřejmě nevyhrála a ještě přišla o 66 tisíc korun.
     Policisté se případem zabývají, již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu podvod a po pachatelce intenzivně pátrají. Té nyní hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

(Článek byl opraven, v původní verzi bylo chybně uvedeno, že podvodníkem byl muž. Dle poslední zprávy policie byla podvodnicí žena)

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.