Vězeň prchal na kole

Muži teď za prožitou hodinu svobody hrozí prodloužení trestu až o pět let

30. srpna 2019 19:41 , aktualizace 19:45

Cyklista Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Avalon Wellness

     Ve středu 28. srpna dopoledne přijal operační důstojník policie oznámení o tom, že jeden z vězňů svévolně opustil nestřežené pracoviště na Karlovarsku. Aby se vězeň z areálu pracoviště dostal co nejrychleji, neváhal ukrást jízdní kolo a odšlapal na něm neznámo kam.
     Hlídky policistů byly okamžitě seznámeny s popisem muže i jízdního kola a začaly po něm pátrat.
     Uprchlý vězeň si svobody dlouho neužil, již po pouhé hodině byl vypátrán a zadržen policisty u železniční tratě směr na Počerny. Odcizené kolo poté hlídka policistů nalezla na vlakovém nádraží v Karlových Varech.
     "Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů Krádež a Maření úředního rozhodnutí a vykázání," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že se policie případem dále zabývá.
     Na tomto příběhu je pikantní, že za uvedené jednání osmačtyřicetiletému vězni nyní hrozí, že se mu trest prodlouží až o pět let.

Foto ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.