Foto

Více než rok se vyhýbala spravedlnosti

Ani s velmi originální výmluvou si žena na plzeňské strážníky nepřišla

1. prosince 2021 16:56 , aktualizace 17:00

Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

     Opravdu originálně se chtěla vyhnout zajištění žena, které si strážníci všimli v pátek 26. listopadu dopoledne při hlídce ve Wenzigově ulici v Plzni.
     Strážníci byli přesvědčeni, že se jedná o ženu, která byla již více než rok v celostátním pátrání kvůli trestné činnosti páchané v jiném kraji, a proto se jí rozhodli zkontrolovat, ona jim však nepředložila žádný doklad totožnosti. Naopak naprosto suverénně spustila, že je jí jasné, proč jí strážníci kontrolují, a že se jedná o opakovaný omyl, se kterým se nesetkává poprvé. Následně strážníkům začala vysvětlovat, že má jednovaječné dvojče a pátraní není vyhlášené po ní, ale po její sestře.
      Strážníci sice v evidencích ověřili, že žena opravdu má sestru stejného věku i vizáže, na celé výpovědi se jim ale stále něco nezdálo a neseděly ani drobné detaily na fotografiích obou sester. "Strážníci čtyřiatřicetiletou ženu zajistili a předvedli na policejní oddělení, kde se potvrdilo, že jde opravdu o hledanou a ne o sestru, za kterou se vydávala," uvedla tisková mluvčí strážníků s tím, že žena nakonec svou pravou totožnost i přiznala.

Foto MP
 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.