Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vichřice dorazila do západních Čech

Hasiči za sebou dnes mají více než 150 výjezdů a například u Pšova či Milířů zasahují právě teď

neděle 23. února 20:42 , aktualizace 20:56

Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Vichřice dnes opět dorazila do západních Čech. Hasiči na Plzeňsku a Karlovarsku mají dnes za sebou více než 150 výjezdů a například u Pšova, Srní, Strašic či Milířů zasahují právě teď.
     Mimo jiné u Krásného Jezu na silnici č. 20 spadl strom na autobus, v kterém cestovalo 32 lidí, bohužel došlo ke zranění asi dvou osob, které si převzali záchranáři, pro zbytek cestujících hasiči přistavili evakuační autobus. U Hazlova došlo k pádu stromu na silnici, kde do něj následně najelo několik vozidel a jedno auto skončilo mimo vozovku.
     Další stromy popadaly na domy, na garáže či na koleje, kdy na několika místech musela být zastavena železniční doprava. Samozřejmě jako vždy bylo nejvíce stromů popadaných na silnice, takže hasiči s motorovými pilami se prakticky nezastavili.
     Hasiči ale také museli zasahovat i několika domů, kde vítr poškodil střechy, například v Mariánských Lázních řešili hasiči uvolněné plechy na střeše jednoho z hotelů.

Foto: Hasiči

 D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.