Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Řidič způsobil nehodu a z místa ujel

Policie hledá svědky dopravní nehody u Sokolova

Autor: Petr Novák středa 20. března 10:07 , aktualizace 10:21

Nehody Pátrání

Partner článku – Vyresme.cz


     Policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 11. března krátce před půl druhou hodinou odpoledne u Sokolova na sjezdu z dálnice D6 směrem do centra Sokolova na kruhovém objezdu. Jednalo se o střet dvou osobních vozidel.

     "Dosud nezjištěný řidič vozidla značky Fiat Punto zřejmě na kruhovém objezdu nedal přednost projíždějícímu osobnímu vozidlu značky Volkswagen. Následně došlo ke střetu obou vozidel a řidič vozidla značky Fiat Punto z místa odjel, aniž by splnil zákonem dané povinnosti řidiče. Řidič osobního automobilu značky Volkswagen se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem," popsal tiskový mluvčí policie.

     Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, a nehodu mohla například zaznamenat palubní kamera v jejich vozidle, aby zavolali na telefonní číslo 974 361 536, nebo případně na linku 158.
     Informace k této dopravní nehodě, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Foto PČR

Vyresme.cz

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí. Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám.