Foto

Viděli jste Markétu Dunkovou nebo Denisu Hoškovou?

Policie pátrá po dvou dívkách uprchlých z výchovných ústavů

úterý 12. listopadu 14:34 , aktualizace 14:49

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Policisté pátrají po dvou pohřešovaných dívkách, které utekly z výchovného ústavu:

Markéta Dunková

narozena 29. září 2005
trvalé bydliště Plzeň, Sladkovského 851/58
t.č. svěřenec školského výchovného zařízení 

     Markéta Dunková je střední postavy vysoké cca 165 – 170 cm, má hnědé oči a rovné dlouhé hnědočerné vlasy, které nosí sčesané dozadu. 
     Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. Ve čtvrtek 31. října se měla vrátit do výchovného zařízení z povoleného pobytu u babičky v Plzni, což dosud neučinila.
     Naposledy byla dívka viděna babičkou ještě téhož dne v dopoledních hodinách, kdy během doprovodu utekla v centru města z Americké ulice neznámo kam. 
     Na sobě měla oblečenou bílou mikinu s kapucí a nápisem Adidas, přes ní měla oblečenou další mikinu s kapucí s maskáčovým vzorem, černé legíny s nápisem bílé barvy a obuta byla do sportovních tenisek značky Adidas. 

Denisa Hošková

narozena 26. února 2007
trvalé bydliště Klatovy, Nám. Míru 62
t.č. svěřenec školského výchovného zařízení 

     Denisa Hošková je střední postavy vysoké cca 152 cm, má modré oči a rovné středně dlouhé plavé (blond) vlasy. Dívka nosí vlasy sčesané dozadu. Je zdánlivého stáří 12 až 13 let.
     Jmenovaná byla na základě soudního rozhodnutí svěřena do ústavní výchovy. V neděli 10. listopadu v jednu hodinu odpoledne utekla z výchovného zařízení v Plzni, přičemž se jedná již o její pátý útěk.
     Na sobě měla naposledy oblečené černé kalhoty a modrobílou mikinu. Na nohou měla mít obuté pantofle.

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešovaných dívek, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.  

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.