Foto

Auto vypátráno, policisté vám děkují za pomoc

Pátrání po vozidle odcizeném v Plzni na Roudné je ukončeno

pátek 1. července 20:29 , aktualizace 20:29

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace:
     Vozidlo bylo vypátráno, k čemuž pomohli i naši čtenáři. Policisté vám tímto děkují za poskytnuté informace. Pachatel vloupání a následné krádeže zatím dopaden nebyl a pátrání po něm pokračuje.

Původní článek:
    Policisté se zabývají případem vloupání, při kterém dosud neznámý pachatel vnikl do jedné z chat v Lipové ulici v Plzni. Během tohoto z věšáku v předsíni odcizil klíče od vozidla značky Škoda Fabia, barvy oranžová metalíza, vyrobeného v roce 2008 a zaparkovaného venku. Následně po vloupání s uvedeným vozem pachatel odjel neznámo kam.

     Zásadním markantem vozidla je celočerné zpětné zrcátko na dveřích na straně řidiče, přičemž zrcátko u spolujezdce je ve spodní části černé a v horní v barvě laku vozidla. 

      Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni podat jakoukoliv informaci o odcizeném vozidle, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.