Foto Video

Vietnamku za jízdy vyhodili z auta

Útočníci ženu vyhodili z jedoucího auta a těžce ji zranili

11. června 2019 10:54 , aktualizace 16:35

Cizinci

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     K naprosto nepochopitelnému případu došlo včera kolem osmé hodiny večer na Husově náměstí v Plzni.
     "Z Husova náměstí do Husovy ulice zde směrem k Centrálnímu autobusovému nádraží odbočovala bílá dodávka Peugeot, když se otevřely boční dveře a byla vyhozena žena, myslím, že Vietnamka. Mám dojem, že za ní v těch bočních dveřích dodávky byla vidět i něčí dvě ruce. 
     Pak se dveře za jízdy zavřely a dodávka pokračovala směrem k autobusáku, ale dojela prakticky jen za roh, do Kotkovy ulice, kde jí řidič na několikrát otočil do protisměru a zaparkoval u chodníku. Poté z vozu vystoupila skupina, asi dvě ženy a tři muži, také asi Vietnamci, která v klidu a se smíchem z místa odešla,"
popsal nám svědek.
     Zraněné ženě ležící v silnici poskytli pomoc kolemjdoucí a také upozornili nedaleko projíždějící strážníky. Ti pak do příjezdu záchranářů monitorovali ženiny životní funkce. Záchranáři po ošetření ženu transportovali ve vážném stavu na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín.

     "Mladou ženu neznámé identity jsme s vážným zraněním a v bezvědomí transportovali na Emergency," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.
     Na místě pak strážníci i policisté zahájili pátrání po posádce dodávky, povolán byl i psovod a v krátké době dorazil na místo výjezd kriminální policie. 
     Dodávku v Kotkově ulici pak policisté celou noc střežili.

     Případ šetří kriminální policie, ale vzhledem k tomu, že k němu došlo ve Vietnamské komunitě, budou mít kriminalisté s vyšetřováním zajisté velké komplikace. Ačkoli svědek uváděl, že v žádném případě nemohlo jít o nešťastnou náhodu, protože ihned po pádu ženy kdosi zevnitř zavřel dveře dodávky, tato minorita je totiž známá tím, že její příslušníci proti ostatním většinou nikdy nevypovídají.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.