Foto

Vladimír Frgal je podle policie nebezpečný

Policie pátrá po muži, který uprchl z nařízené hospitalizace v Dobřanech

čtvrtek 24. září 10:06 , aktualizace 10:14

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté pátrají po hledaném muži, který se včera nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou v areálu zdravotnického zařízení v Dobřanech v uzavřeném a oploceném prostoru u oddělení.
     Muž má usnesením Okresního soudu Plzeň - jih vyslovenu nedobrovolnou hospitalizaci, jelikož trpí schizofrenií.
     Muž není nebezpečný sobě, neužívá žádné léky, bez nichž by byl v ohrožení života, nicméně další podávaná medikace je nezbytností, jelikož by mohlo dojít ke zhoršení psychického stavu a podle policie by muž mohl být nebezpečný okolí.

Vladimír Frgal

Datum narození 15.5.1980
Pátrání vyhlášeno 23.9.2020
Bydliště - okres Příbram
Nebezpečný ANO
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Vladimír Frgal je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má oválný obličej, krátké, hnědé rovné vlasy a modré oči. Na sobě měl v době odchodu ústavní pyžamo, tedy žluté kalhoty a modrou košili.

     Jakékoli informace o pohybu či výskytu hledaného muže prosím sdělte na kterékoliv policejní služebně nebo na lince tísňového volání Policie České republiky 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.