Aktuálně Foto Video

Vlak smetl auto z přejezdu

Podle řidiče i svědka nefungovala na přejezdu signalizace

10. října 2018 12:20 , aktualizace 13:58

Doprava Nehody Železniční nehoda

Partner článku – Mraknet


     Všechny záchranné složky dnes kolem půl dvanácté vyrážely na železniční přejezd v Chrástu u Plzně, kde se osobní vlak Os 17824 střetl s vozem Fiat.
     Mladý řidič Fiatu jel ulicí U Trati a odbočoval vlevo na přejezd. Jak nám na místě popsal on i jeden ze svědků, signalizace na přejezdu v tu chvíli nefungovala.
     Vlak narazil do vozu na straně spolujezdce a odhodil vůz z trati. Obrovským štěstím řidič vyvázl z nehody bez zranění.
     Lidé z vlaku, tedy pět cestujících a strojvedoucí, podle našich informací také neutrpěli zranění a na místě čekají na náhradní autobusovou dopravu.
    "Na přejezdu došlo ke střetu pravé přední části osobního automobilu Fiat řidiče narozeného v roce 1983 s vlakem. Dopravní nehoda je v šetření," uvedla tisková mluvčí policie. 

AKTUALIZACE 14:00: 
     "V tomto případě bylo na místě PČR - SKPV zjištěno,ze se nejedna o obecné ohrožení. Hmotná škoda škoda na vlaku a osobním automobilu byla vyčíslena na 250 tisíc korun. Silnice ještě uzavřena," doplnila tisková mluvčí policie.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.