Aktuálně Foto

Vlak srazil nedaleko Plzně muže

Muž si cestu zkracoval po kolejích, málem ho to stálo žívot

pátek 17. listopadu 16:45, aktualizace neděle 19. listopadu 16:26

Partner článku – Delta Plzeň

AKTUALIZACE 17,45 zdroj. Policie ČR
     Šetřením události bylo zjištěno, že muž měl jít kolejištěm, když na něho strojvedoucí z projíždějícího vlaku zatroubil, muž z kolejiště ustoupil a vlak pokračoval dále v jízdě.
     Muže ale pravděpodobně zachytila souprava z boku a muž ročník 1962 byl následně na místě nalezen se zraněním. Provoz na železniční trati byl obnoven pět minut po půl šesté odpoledne.

PŮVODNÍ ČLÁNEK
     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne srazil vlak muže pohybujícího se v kolejišti nedaleko Šlovic. Muž srážku naštěstí přežil a byl zdravotnickou záchrannou službou transportován do nemocnice. "Muže ve věku kolem šedesáti let jsme po srážce vlakem, při vědomí, ale s vážným úrazem převezli na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři.

     Muže měl srazit vlak jedoucí ve směru na Plzeň a je možné, že strojvůdce střet s člověkem ani nezaznamenal, protože vlak nezastavil a v jízdě pokračoval. V současné době na místě pracují složky IZS a trať 183 Plzeň - Železná Ruda-Alžbětín je uzavřena.Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.