Vlak srazil seniora přecházejícího trať

Muž naštěstí přežil, policisté tak dnes šetří již druhý střet vlaku s osobou

úterý 1. června 18:26 , aktualizace 19:32

Partner článku – Mraknet

     Dnes odpoledne před šestou hodinou došlo v Domažlicích na nádraží ke sražení seniora vlakem OS 7214. Na místo střetu vyrazily všechny záchranné složky, ale ukázalo se, že muž naštěstí utrpěl jen lehká zranění. "Muže ve věku 84 let transportujeme s lehkým zraněním do Domažlické nemocnice. Muž byl sražen v malé rychlosti a není ohrožen na životě," uvedli nám záchranáři.
     "Můžeme potvrdit, že dnes došlo v Domažlicích na vlakovém nádraží ke zranění muže narozeného v roce 1937. Muž  přecházel železniční trať v době, kdy přijížděl vlak a při vyhýbání se mu došlo k seniorově zranění. Dechové zkoušky u chodce i strojvedoucího s negativním výsledkem. Přestupkové jednání muže bude řešit drážní inspekce," popsala nehodu mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Dnes se také stalo

     Dnes dopoledne kolem jedenácté hodiny došlo na železniční trati č. 180 v Holýšově ke sražení padesátiletého muže vlakem OS 7410 jedoucím ve směru na Domažlice. K této železniční nehodě došlo nedaleko Husovy třídy.
     Na místo střetu vyrazily všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS, muž ale utrpěl tak rozsáhlá a devastační zranění, že mu již nebylo možno pomoci a lékař musel bohužel konstatovat exitus pro zranění neslučitelné se životem. Trať byla uzavřena, na místo vyjeli kriminalisté a k ohledání těla byl povolán koroner. Sedm cestujících zatím stále čeká na evakuaci ve vlaku z důvodu nepřístupného terénu, nikdo z nich nebyl zraněn. Podle mluvčí policie se s největší pravděpodobností jedná o sebevraždu. Trať je v tuto dobu uzavřena s předpokladem na dvě a více hodin. 


 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.