Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vloupání do Alberta na Koterovské

Zatím neznámý pachatel odcizil zboží za více než 85 tisíc

16. března 2023 09:50 , aktualizace 12:13

Pátrání

     Policisté z Plzně Slovan se zabývají případem vloupání do prodejny Albert na Koterovské třídě 47, ke kterému došlo v noci z pondělí na úterý 28. února kolem půl čtvrté ráno.

     "Dosud neznámý pachatel maskovaný kuklou vnikl za použití násilí do prodejny a z prodejní plochy odcizil 21 lahví alkoholu různých značek, 461 krabiček cigaret a několik cigaretových náplní. Poškozené společnosti tím způsobil škodu přes 85 tisíc korun," uvedla nám k tomuto případu mluvčí policie s tím, že policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena podezřelá osoba maskovaná černou kuklou.

     Je nám jasné, že podle fotek maskovaného pachatele jen těžko poznáte, ale třeba si někdo mohl na ulici všimnout něčeho podezřelého a nebo někdo ví o někom, kdo v inkriminované době nabízel k prodeji lahve alkoholu či větší množství cigaret.

     Policisté tedy žádají o spolupráci všechny občany, kteří by mohli k případu podat jakékoliv informace, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.