Zloději si z prodejny odnesli zboží za desítky tisíc

Policie pátrá po pachatelích vloupání v Horní Bříze

6. června 2022 17:33 , aktualizace 17:33

Krádež Vloupání

Partner článku – TUEBOR General Service

      Policisté z obvodního oddělení Třemošná včera krátce před sedmou hodinou večer přijali oznámení o vloupání do prodejny Coop v Horní Bříze.
      "Policisté přijeli na místo po pár minutách od přijatého oznámení, ale v objektu, ani v blízkosti prodejny se již nikdo nenacházel," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že následným prověřováním bylo zjištěno, že dva pachatelé se do objektu dostali přes zajištěné mříže v zadní části prodejny a poškozením dveří vedoucí do skladových prostor se dostali dovnitř do objektu.
      Na místo byl povolán technik k zajištění veškerých dostupných kriminalistických stop, včetně pachových a nasazen byl i psovod se psem vycvičeným na vyhledávání osob, do současné chvíle se ale zloděje dopadnout nepodařilo.
      Podle našich informací se do objektu měli vloupat dva pachatelé menšího vzrůstu, kterým se podařilo protáhnout uzamčenou mříží, za níž pak vypáčili dveře. Odcizit měli různé zboží, které si nacpali do přineseného batohu a na cestu si navíc oba nabrali plnou náruč sáčků s brambůrky.

       Policisté se věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Výše škody zatím nebyla stanovena, v obchodě dnes k jejímu určení probíhala inventura a bylo proto zavřeno. Podle všeho ale měli zloději ukrást zboží za desítky tisíc korun. 

Foto ilustrační

    
 

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost