Foto

Záchranné složky jsou doslova zahlceny množstvím nehod

V neděli odpoledne došlo k asi deseti dopravním nehodám téměř současně

18. září 2022 18:23 , aktualizace 23:11

Doprava

Partner článku – T2 Reality

Dnes odpoledne bohužel opět došlo k většímu počtu dopravních nehod, zde jsou některé z nich:

 • Po páté odpoledne bylo oznámeno, že na silnici 180 mezi Dobřany a Vodním Újezdem havarovalo vozidlo, které se poté ještě několikrát převrátilo v poli. Dle prvotní informace nezvládla mladá řidička vozidlo a při nehodě měla být lehce zraněna. Na místě zasahovaly všechny složky IZS, řidička byla po ošetření na místě transportována do nemocnice. 

 • V půl šesté odpoledne došlo na silnici 18022 mezi Starým Plzencem a Šťáhlavy ke střetu dvou osobních vozidel. Na místě se mělo nacházet více zraněných, takže k nehodě opět vyjely všechny složky IZS. Původně požadované vyproštění ženy nakonec podle velícího důstojníka hasičů nebylo nutné. 
      Záchranáři z místa transportovali z prvního vozu ženu narozenou v roce 1981 s lehčími zraněními a dvě děti také s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice Lochotín. Z druhého vozu pak transportovali muže narozeného v roce 1962 s lehčím zraněním do nemocnice v Rokycanech.

 • Zhruba ve stejné době se bouralo i na silnici 17711 mezi Spáleným Poříčím a Struhařemi, kde narazila dodávka do stromu, a bohužel i zde došlo ke zranění osob. Samozřejmě i zde zasahovaly všechny záchranné složky. Hasiči nám uvedli, že na místě prováděli protipožární opatření a zajištění místa nehody. 
       Záchranáři z místa transportovali ženu narozenou 1995 s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice na Borech a muže taktéž s lehčími zraněními do Fakultní nemocnice na Lochotín.

 • K další nehodě opět ve stejný čas došlo na křižovatce silnic 183 mezi Merklínem a Lužany a 1823 mezi Soběkury a Otěšicemi, kde došlo ke střetu dvou osobních vozidel.
       Od této nehody záchranáři transportovali muže narozeného v roce 1999 s lehčím zraněním a asi tříletého chlapečka naštěstí dle všeho pouze k observaci do Fakultní nemocnice Lochotín.

 • Další nehody jsou hlášeny ještě z Plzně z Karlovarské třídy a ze Slovan, pak ještě od Nepomuku, z Janovic nad Úhlavou a Vacova.

     Vzhledem k tomu, že dopravní policie je množstvím nehod doslova zahlcena, není možné nyní ke všem nehodám uvést jejich vyjádření. Budeme je proto doplňovat postupně v průběhu pondělí.

Foto Hasiči - nehoda u Dobřan a u Nepomuku

 T2 Reality

Jsme plzeňská realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem a správou nemovitostí. Našim klientům můžeme nabídnout širokou škálu služeb, mimo jiné třeba designerské služby nebo home staging.