Foto

Během voleb v Plzni řešili policisté dva incidenty

Covid pozitivní muž přišel volit i s dítětem a další si zase neoprávněně fotil seznam voličů

sobota 9. října 16:44 , aktualizace 20:29

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Policisté včera i dnes dohlíželi v celém Plzeňském kraji na bezpečnost a dodržování veřejného pořádku při konání voleb. Mluvčí policie po uzavření volebních místností uvedla, že průběh voleb nebyl nenarušen. Policisté přijali pouze několik oznámení o nedodržování protiepidemických opatření, což vždy na místě vyřešili domluvou.
     Dva drobné incidenty policisté přesto řešili a oba byly v Plzni. První oznámení se týkalo muže, který si na Lochotíně mobilním telefonem začal fotit seznam voličů, policejní hlídka vše vyřešila na místě a podle mluvčí policie si muž pořízené fotografie z telefonu vymazal. K druhému případu došlo dnes těsně před koncem voleb ve škole ve Vejprnické ulici. Zde policisté přijali oznámení o tom, že se k volbám dostavil muž s kočárkem s malým dítětem a oznámil, že je Covid pozitivní, do volební místnostmi samozřejmě nebyl vpuštěn, a tak z místa odešel ještě před příjezdem hlídek městské i státní policie. 


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.