Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Vozidlo vyletělo ze silnice

Na místě zasahují všechny záchranné složky a je hlášeno zranění jedné osoby

pondělí 27. ledna 10:25 , aktualizace 12:06

Partner článku – Eldar Taxi

     Dnes dopoledne, těsně před desátou hodinou, došlo ve Výtuňské ulici, vedoucí od Staňkova na Horní Kamenici, nedaleko hřbitova, k havárii vozu Škoda. Auto vyjelo mimo silnici a zůstalo ležet v příkopu na střeše. 
     Na místě zasahují všechny záchranné složky a je hlášeno zranění minimálně jedné osoby. Hasiči zajišťují místo události a poskytli jedné osobě předlékařskou pomoc.
     Silnice je uzavřena.

Budeme aktualizovat

AKTUALIZACE:     "Můžeme potvrdit, že ve směru od Horní Kamenice směrem na Staňkov došlo k havárii vozidla Škoda Octavia, které řídila čtyřiatřicetiletá řidička. Ta nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostala s vozidlem smyk. Test na přítomnost alkohol byl u řidičky negativní," uvedla mluvčí policie.


 


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.