Nad vozíkem nevyhrál

Opilec s téměř dvěma promile přehlédl Toyotu i s vozíkem

9. prosince 2019 15:49 , aktualizace 16:24

Alkohol Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     V pátek 6. prosince před pátou hodinou odpoledne došlo k dopravní nehodě před hotelem Hubertus ve Vranovské ulici v Poběžovicích, kde přívěs vozu Toyota srazil chodce.
     Chodec, se podle policie, než začal přecházet, nepřesvědčil o tom, zda může vozovku přejít, aniž by ohrozil sebe nebo ostatní účastníky a navíc vozovku přecházel mimo vyznačený přechod pro chodce. V tu chvíli z jeho levé strany ve směru od Mnichova na Vlkanov projížděl řidič osobního automobilu Toyota s přívěsem a chodec narazil do boku přívěsu, který ho srazil na zem.
     Při dopravní nehodě chodec utrpěl tržnou ránu v oblasti hlavy a byl převezen k dalšímu ošetření do Domažlické nemocnice.
     "Na výzvu policistů se čtyřiapadesátiletý chodec dobrovolně podrobil odbornému měření ke zjištění, zda není ovlivněn alkoholem. Odborné měření bylo provedeno ověřeným analyzátorem alkoholu s pozitivním výsledkem 1,96 promile alkoholu v krvi. Přítomnost alkoholu u řidiče byla dechovou zkouškou vyloučena," uvedla tisková mluvčí policie.
     Při střetu nevznikla žádná hmotná škoda. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!