Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dědečka ubodala jeho nevlastní vnučka více bodnými ranami

Vnučka přišla i se svým přítelem na návštěvu nevlastního dědečka a v bytě chvíli poté došlo k velice brutální vraždě

Autor: Petr Novák pondělí 18. března 21:12 , aktualizace 21:58

Drogy Vražda Zadržení pachatele


      Dnes ráno jsme vás informovali o vraždě, ke které došlo neděli kolem osmé večer v Klatovech v Masarykově ulici a slíbili, že případ budeme dál sledovat. 

      Hrůzné na tomto případu je, že seniora více bodnými ranami ubodala jeho nevlastní vnučka M. Č., přičemž mladá žena seniora bodala do břicha, hrudníku i zad. "Činu se měla po předchozí slovní rozepři dopustit jednadvacetiletá žena se svým třiadvacetiletým partnerem, kdy poškozeným byl přítel její babičky. Po napadení pak žena i její partner z místa utekli.
     Okamžitě jsme tedy zahájili pátrací akci, která vedla k úspěšnému zadržení dvojice v blízkosti místa činu. Po zadržení byla u obou osob provedena dechová zkouška a orientační drogový test, v obou případech byly testy pozitivní.
     Celý případ si převzali krajští kriminalisté, kteří dnes večer po soudní pitvě oběti obvinili ženu ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Zítra pak státnímu zástupci předají spisový materiál a podají podnět k podání návrhu na vzetí obviněné do vazby,"
uvedl nám mluvčí policie a doplnil, že co se týče partnera pachatelky, tak ten se dle zjištěných skutečností na pobodání nepodílel a za spáchání vraždy je tedy stíhána pouze jednadvacetiletá žena.

     Podle našich informací byla mladá žena i její přítel v minulosti již soudně trestáni a oba také měli být uživateli drog.


Původní článek:

Vražda seniora

     Od nedělních večerních večerních hodin se krajští kriminalisté zabývají vraždou asi sedmdesátiletého muže, ke které došlo v Klatovech v Masarykově ulici.

     Podle prvotních informací k pobodání a následném usmrcení muže došlo v místě jeho bydliště.

     "Na místě události zasahovaly pozemní výjezdové skupiny záchranářů z oblasti Klatovy i posádka záchranářského vrtulníku z letiště v Líních. Muž při napadení utrpěl velmi závažná zranění. Více než dvacet minut u něj byla prováděna kardio-pulmonálni resuscitace našimi záchranáři. Bohužel přes veškerou snahu zasahujících se již nepovedlo obnovit životní funkce zraněného a lékař musel konstatoval úmrtí na místě," uvedli nám záchranáři.

     Lékaře záchranné služby tak vystřídal koroner a výjezd kriminální policie.

    Policisté již během noci uvedli, že se pár chvil po útoku podařilo zadržet dvě podezřelé osoby, se kterými provedli prvotní procesní úkony a potvrdili, že vyšetřování případu převzali krajští kriminalisté, tedy ti, kteří vyšetřují ty nejzávažnější trestné činy včetně vražd a byla nařízena soudní pitva oběti.

    Předpokládáme, že další informace k tomuto zločinu doplníme během dnešního dne.

Foto: PČR
úvodní: ilustrační