Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Vražda ženy v Plzni - stále aktualizujeme

V Plachého ulici v této chvíli pracují kriminalisté a koroner

1. listopadu 2022 09:37 , aktualizace 16:14

Partner článku – Alfa Tactical

     V Plachého ulici v Plzni došlo dnes ráno k vraždě šestačtyřicetileté ženy, na místě nyní pracují kriminalisté a koroner. "Aktuálně řešíme v Plzni násilný trestný čin, při kterém došlo k usmrcení ženy. Policisté na místě činu provádí neodkladné úkony," uvedli nám zatím policisté s tím, že další informace poskytnou později.

     Podle našich informací měla být žena zavražděna v bytě a utrpěným zraněním podlehla na místě. Vražednou zbraní byl dle všeho nůž. „Lékař záchranné služby na místě konstatoval exitus pro zranění neslučitelná se životem. Na místo byl povolán koroner,“ doplnila mluvčí záchranářů.
     Zavražděná žena byla matkou vraha.


Dino Németh

     V souvislosti s tímto případem kriminalisté intenzivně pátrají po možném podezřelém muži Dino Németh, který má mít vyholenou hlavu a na sobě má světle modré kalhoty a černé tričko. . Vysoký je asi 180 centimetrů a zdánlivého stáří 25 až 27 let. Letos 20. září byl propuštěn z vězení.

     Policisté důrazně varují, aby se lidé nepokoušeli podezřelého sami zadržet, protože může být nebezpečný a nabádají, aby lidé při spatření podezřelého okamžitě volali linku 158.

Aktualizace:

11,05 h Policisté stále intenzivně pátrají po Dino Neméthovy, který je podezřelý z vraždy spáchané dnes ráno v Plachého ulici.
     Podle našich informací měla být zavražděna matka podezřelého Eva, která v domě bydlí. Podle místních obyvatel šlo o problémovou rodinu spojovanou v okolí s distribucí a užíváním drog. Dino Neméth narozený 30. 9. 1997 má za sebou již dva tresty odnětí svobody.

11,30 h  Policistům se právě podařilo vypátrat a zadržet z vraždy vlastní matky podezřelého Nemetha. "Před chvílí se v centru Plzně podařilo policistům zadržet muže, po kterém jsme pátrali v souvislosti s dnešním trestným činem vraždy. Prověřováním případu se zabývají krajští kriminalisté," uvedla nám teď tisková mluvčí policie, že dopadení muže výrazně přispěla pomoc veřejnosti.  


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.