Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Dealer smolař

Podezřelého prozradila jeho nervozita

20. května 2021 14:14 , aktualizace 14:29

Drogy Zadržení pachatele

      V úterý před jedenáctou hodinou v noci si na křižovatce ulic Strnadova a Kyjevská v Plzni policisté vykonávající hlídkovou činnost všimli v zaparkovaném vozidle Volkswagen Passat sedícího muže, jehož nervózní chování se jim stálo podezřelé. Policisté se proto rozhodli muže zkontrolovat a brzy se ukázalo, že měli sakra dobrý odhad. Při kontrole totiž byly u muže objeveny dva sáčky s obsahem pervitinu. Muže proto zadrželi a na místo byl povolán policejní technik i psovod se psem vycvičeným na vyhledávání omamných a psychotropních látek, aby provedli prohlídku vozidla. Při té pak byly objeveny další drogy a potřeby k jejich distribuci, jako tzv. přenosky a injekční stříkačky.
      "Při kontrole policisté zjistili, že dvaatřicetiletý muž z Prahy, který se zdržuje v Plzni, má u sebe dva sáčky s neznámou krystalickou látkou bílé barvy. Při prohlídce vozidla pak kriminalisté objevili sáček se sušinou, několik desítek prázdných obalů a injekční stříkačky. Muže proto omezili na osobní svobodě a zajištěné látky poslali na odbornou expertízu," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

Foto KP a PČR

 


Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.