Vrtulník LZS letěl k dopravní nehodě na Klatovsko

Záchranné složky dnes zasahovaly u několika nehod

3. června 2018 14:36 , aktualizace 17:35

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Během nedělního dopoledne a po poledni došlo na Plzeňsku k několika dopravním nehodám.

     Kolem druhé se bouralo mezi Sulislaví a Ulicemi, kde stále ještě zasahují záchranné složky. Více zde:

Řidiče postihla mrtvice, pak způsobil dopravní nehodu

Řidiče postihla mrtvice, pak způsobil dopravní nehodu

03. 06. 2018, 16:32, aktualizace 03. 06. 2018, 17:36

Na místě pomohlo několik statečných a pohotových lidí, děkujeme!

     Další nehoda byla u Chříče, ta se ale naštěstí obešla bez zranění.

     Zatím nejvážnější nehoda se stala po deváté hodině dopoledne na Klatovsku, kde ve směru od Janovic nad Úhlavou jel mladík narozený v roce 1998 s vozidlem Volkswagen Polo. Dle jeho tvrzení měl zareagovat na vozidlo před ním, které brzdilo a odbočovalo doprava. Řidič prý také začal brzdit, ale brzdy mu údajně selhaly, takže mladý řidič strhl řízení doprava a sjel do silničního příkopu, kde čelně narazil do betonového můstku.

     Řidič utrpěl pouze drobná zranění obličeje, ale jeho spolujezdkyně dopadla hůře a utrpěla zranění břicha a hrudníku. Na místo vyjely všechny základní složky IZS a záchranáři na místo zamířili vzdušnou i pozemní cestou.
     "Žena narozená v roce 1999 byla přepravena s úrazem hrudníku na Emergency Fakultní nemocnice Locotín. Dále byl na místě dopraní nehody ošetřen muž ročník 1998, který utrpěl jen lehké zranění a po ošetření byl ponechán na místě," uvedl mluvčí záchranářů.

Foto: Veronika LP

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!