Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Všímavý občan - jo to je prevít!

"Víte, oni se mi zdáli trochu podezřelí..," řekl a zmařil krádež auta

4. října 2019 16:17 , aktualizace 16:19

Krádež Zadržení pachatele

Partner článku – Avalon Wellness

     Dnes kolem druhé hodiny ráno přijeli ve vozidle značky Škoda Fabia do Chotěšova dva muži a rozhodli se trochu si dáchnout. Muži se rozvalili ve voze a spokojeně usnuli. 
     Bohužel pro ně si vozidla se spící posádkou všiml jeden místní obyvatel. Muž projevil neobyčejný detektivní talent, něco se mu na té situaci prostě nezdálo a raději zavolal policii.
     "Na místo dorazily hlídky policie z obvodních oddělení Stod a Dobřany. Policisté podezření muže prověřili a zjistili, že občan se nemýlí a vozidlo skutečně bylo koncem dubna odcizeno v Plzni. Policisté následně oba muže ve věku 22 a 37 let omezili na osobní svobodě a vozidlo zajistili," uvedla mluvčí policie s tím, že se také ukázalo, že si pachatelé ještě Fabii osadili registračními značkami z jiného vozu. 

     Škodovka se po provedení potřebných úkonů vrátí zpět majiteli a pachatele čeká soud za krádež vozu.

Foto: Ilustrační

Avalon Wellness

V chladném zimním počasí nás více, než kdy jindy, láká vyhřátá sauna nebo třeba vířivka plná bublinek. Kam se vydat za těmito relaxačními zážitky? Ať už jsou vaše nároky jakékoli, na své si přijdete v Avalon Wellness.