Foto

Osmnáctiletý řidič narazil do multikáry a převrátil se

Mladý řidič utrpěl zranění a škoda přesáhla sto tisíc korun

6. prosince 2018 10:57 , aktualizace 10:59

Nehody

Partner článku – Mraknet

     K dopravní nehodě mezi obcemi Krchleby a Merklín došlo včera ve dvě hodiny odpoledne.
     "Osmnáctiletý řidič osobního automobilu Peugeot 306 jedoucí ve směru od obce Krchleby na obec Merklín si neponechal za nákladním automobilem Multicar dvaašedesátiletého řidiče dostatečnou bezpečnostní vzdálenost a zezadu do něj narazil, když řidič multikáry jel pomalou jízdou při pravém okraji komunikace," popsala tisková mluvčí policie.
     Řidič osobního vozidla po střetu strhl řízení vlevo, vjel k levému okraji komunikace, kde se s osobním automobilem převrátil na střechu. Nákladní automobil Multicar byl odražen vpravo mimo komunikaci, kde vozidlo havarovalo.
     Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče osobního vozu, kterého do péče záchranářů předali hasiči. Mladý muž byl z místa dopravní nehody odvezen k ošetření do domažlické nemocnice.
     "Škoda na osobním automobilu Peugeot 306 byla vyčíslena na 40 tisíc korun,  na vozidle Multicar vznikla škoda ve výši 85 tisíc korun. Dalším šetřením na místě dopravní nehody bylo zjištěno, že řidič osobního automobilu měl na vozidle namontovanou pravou zadní pneumatiku, která měla hloubku dezénu hlavní drážky menší než 4 mm, a že řidič nákladního automobilu Multicar připustil, aby v kabině cestovalo více osob, než je míst k sezení. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích," doplnila mluvčí policie.

Foto: Hasiči a PČR

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.