Foto

Vyhozený dělník se opakovaně mstil na zaparkovaných autech

Těžce opilý muž, vyhozený z práce mimo jiné i za opilství, vyrazil s cihlou v ruce vykonat pomstu

10. února 2021 09:17 , aktualizace 11:34

Partner článku – Mraknet

     Tak na tohoto zaměstnance ve stavební firmě v Karlových Varech asi dlouho nezapomenou. Dvaatřicetiletému muži byl předposlední den minulého roku ukončen pracovní poměr ze strany zaměstnavatele pro jeho nevhodné chování v zaměstnání. Ještě v ten den muž prokázal, že se zaměstnavatel v jeho hodnocení nijak nemýlil a zřejmě ve vzteku poničil dvě zaparkovaná firemní auta. "K prvnímu měl přijít a dlažební kostkou poškodit čelní sklo. To měl poškodit i u druhého vozidla, ale v tomto případě kamenem. Kromě toho měl navíc poškodit také lak na kapotě," uvedla mluvčí policie.

      V pomstě zaměstnavateli ale tento dvaatřicetiletý muž pokračoval dál a opět poškozováním jeho vozů. Před pár dny a tentokrát cihlou opět rozbil čelní sklo zaparkovaného vozidla. "V tomto případě si ale jeho počínání všiml zaměstnanec firmy, který zrovna do vozidla odnášel pracovní nářadí. Ten okamžitě na místo přivolal policejní hlídku, která útočníka zadržela. Na výzvu policistů se podrobil orientační dechové zkoušce, která vyšla s pozitivním výsledkem 3,34 promile alkoholu. Z tohoto důvodu byl převezen na Protialkoholní záchytnou stanici v Sokolově," dokončila mluvčí policie s tím, že svým jednáním měl muž společnosti způsobit škodu na poškozených vozidlech téměř třicet tisíc korun.

     Kriminalisté sdělili muži podezření ze spáchání pokračujícího přečinu poškození cizí věci a v případě prokázání viny mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.