Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Vyhrožoval manželce, došla si pro něj zásahovka

Policisté se samopaly zasahovali včera odpoledne u Plzně

22. prosince 2019 18:43 , aktualizace 18:58

Zadržení pachatele Zásahová jednotka Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Včerejší odpolední zásah policistů v kuklách a s dlouhými zbraněmi včera vyděsil obyvatele v okolí Šikmé ulice ve Zruči Senci.
     Naší redakci se podařilo zjistit, že zde policisté zasahovali v rámci šetření případu nahlášeného vyhrožování. Rozvádějící se manžel své manželce totiž podle policie opakovaně zaslanými emaily vyhrožoval, že jí zabije.
     Žena výhrůžky brala vážně, z muže měla velký strach a obrátila se proto na policii. 
     Policisté ve Zruči zasahovali kolem půl páté odpoledne, kdy uzavřeli ulici a na místo byl povolán psovod i zásahová jednotka. Podle našich informací je totiž muž legálním držitelem několika palných zbraní.  
     "Byl zadržen třiapadesátiletý muž, který vyhrožoval zabitím své manželce. Dnešního dne mu kriminalisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační z nedávné akce zásahové jednotky v Plzni

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.