Osmnáctiletá řidička vyletěla ze silnice a narazila do stromu

U vážné dopravní nehody momentálně zasahují všechny složky IZS

středa 3. června 16:27 , aktualizace 18:43

Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes kolem půl čtvrté odpoledne došlo na silnici mezi Pavlovskem a Dobřívem k havárii vozu Škoda Fabia. "Řidička narozená v roce 2001 jela z Dobříva na Pavlovsko a podle prvotního šetření dostala při průjezdu pravotočivou zatáčkou s vozidlem smyk, vyjela z komunikace, kde narazila do stromu a poté byla ještě odmrštěna do protějšího příkopu," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, zraněnou mladou ženu si do péče převzali záchranáři. "Osmnáctiletou ženu transportujeme na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň se středně těžkým zraněním. Pacientka je při vědomí a není přímo ohrožena na životě," uvedli záchranáři.
     Podle mluvčí policie se dívka podrobila dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem. Přesnou příčinou a okolnostmi havárie se policisté dále zabývají.Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.