Foto Video

"Vykopnu vám zuby z držky mrd.. zasra..!"

Milan M. byl opět zadržen - mladý muž tak velmi snaživě pokračuje v kriminalizaci své osoby

neděle 5. března 18:20 , aktualizace 18:42

Alkohol Drogy Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera jsme informovali o naprosto neuvěřitelném útoku na seniory v autě, ke kterému došlo koncem minulého týdne ve Kdyni a slíbili, že případ budeme dál sledovat. Netušili jsme ale, že pokračování přijde tak brzy a to dokonce ve dvou různých rovinách.

Výhrůžky svědkům

     Jednak nás opět oslovili obyvatelé Kdyně, že po vydání našeho článku po nich Milan M. začal pátrat a vyhrožuje jim citujeme: "...V KOPNU Z DRZKY ZUBY MRDKY ZASRANY A OKRADU TEBE CHCIPAKU", což v nich pochopitelně vzbuzuje obavy.
     Dále v uvedeném příspěvku lživě tvrdí, že to, opět citujeme: "TAK TO NEBYLA BABKA Z DEDKEM ALE 2 UKRAJINCI KTEŘÍ MĚLI DEDKOVO AUTO A TY 2 UKRAJINSKÝ MRDKY MI KOPLI DO PSA " Bohužel pro něj je ale jednak napadený senior na konci videa vidět, a za druhé totožnost napadeného je nám známa a zcela určitě se nejedná o ukrajinské občany.

Další dva trestné činy

     Zároveň také Milan M. velmi snaživě pokračuje v kriminalizaci své osoby. Ačkoli má úředně vysloven zákaz řízení, byl včera večer chycen policisty v Horažďovicích, kdy nejenomže řídil vozidlo značky Chevrolet, ale také nadýchal více než jedno promile, čímž seznam spáchaných trestných činů rozšířil o další dva.

 Podívejte se sami na řádění Milana M.     

     Podle místních obyvatel, kteří nás kontaktovali, místní známý narkoman, zloděj a výtržník napadl dvojici starších lidí ve vozidle pouze proto, že chtěli vyjet z parkovacího stání. 

Na řádění tohoto muže nás upozornili samotní obyvatelé Kdyně:

"Dobrý den, 
     prožíváme obrovskou frustraci ze současného stavu ve městě. Žije tu s námi pan Milan M., kterému se přezdívá Chomutovák. Je to feťák, který trpí silnými záchvaty agresivity a je skutečně velmi nebezpečný. Po tom útoku na auto, ke kterému došlo ve čtvrtek, jsme doufali, že ho konečně zavřou, jenže policie s ním neudělá vůbec nic a on pořád chodí po ulici.
     Milan M. tady bydlí u babičky a dědečka, ty bije a bere jim peníze. Terorizuje i vietnamské prodavače ve večerkách, kde pravidelně krade. Lidé, když ho vidí, bojí se vycházet, nikdo totiž netuší, kdy dostane další záchvat a někoho napadne. Myslím, že když komukoli v Kdyni řeknete Chomutovák, tak vám to každý potvrdí.
     Pokud můžete, prosím zveřejněte to video a třeba s tím už konečně někdo něco udělá!"
 napsal nám čtenář, jehož jméno má redakce k dispozici.

Právník a policie k útoku na videu

     Video jsme předložili právníkovi s dotazem, jakých trestných činů se útočník dopustil. "Já samozřejmě neznám pozadí případu a z videa také není patrné, jak vše dopadne, tedy jestli došlo či nedošlo ke zranění lidí ve voze, ale z toho co vidím, tak se domnívám, že došlo k naplnění skutkové podstaty trestných činů Výtržnictví, Poškozování cizí věci a vzhledem k tomu, že napadeným vyhrožuje zabitím, tak i Nebezpečné vyhrožování."

     Mluvčí policie nám dnes telefonicky potvrdila, že policie se tímto případem samozřejmě již zabývá.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.