Foto Video

Vykrádám auta - poznáte mě?

Během dne neváhal rozbít okénko vozu a ukrást kasírku i s tržbou

20. září 2018 13:22 , aktualizace 13:26

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

 
     V sobotu 1. září mezi 17:30 – 17:45 hodin procházel Černickou ulicí v Plzni muž a zaujala ho zapomenutá kasírtaška ve voze Škoda CITIGO, kterou zde na pár minut zapomněl rozvozce pizzy. Muž si vozidlo obhlédl, vrátil se, prorazil okénko u spolujezdce a kasírku odcizil.

     Kriminalisté po tomto pachateli pátrají a prosí veřejnost o pomoc. V případě jakékoliv informace k výše uvedené osobě, prosím, kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158.

Popis pachatele:

     Jedná se o muže ve věku 35- 40 let. Má světlou pleť a na tváři tzv. strniště. Pachatel je štíhlé postavy. V době spáchání činu měl na sobě modrou teplákovou soupravu značky Adidas a na nohou boty modré barvy. Přes rameno měl černou tašku s pruhem. Po spáchání svého činu muž utekl do Preslovy ulice. 

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.