Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Surovinami na pizzu přežraný a těžce opilý pachatel byl nalezen ve stavu, kdy nedokázal ani chodit

Objasnění tohoto případu bylo díky kvalitnímu videozáznamu a pohotovému pumpaři velmi rychlé

středa 8. listopadu 14:34 , aktualizace 14:45

Alkohol Cizinci Policie Vloupání Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Pubec.cz


     V noci ze čtvrtka na pátek 3. listopadu krátce před třetí hodinou ráno došlo k vloupání do oblíbeného pizza stánku I love pizza na Palackého náměstí v Plzni.
     Pachatel rozbil skleněnou výplň výdejního okénka objektu a vnikl dovnitř, kde se zaměřil na lednice se surovinami k přípravě pizzy. Z těch si vybral dvě cihly sýra a několik balení uzenin, se kterými utekl, kudy přišel.

     Případem se samozřejmě začala zabývat policie a po pachateli pátrat.

     Pachatel, podle našich informací Moldavan, ale určitě nekradl z hladu, protože poté, co si takto obstaral jídlo minimálně na týden, chodil pravidelně popíjet na nedalekou čerpací stanici Shell u Centrálního autobusového nádraží.


      Právě ožíračka na čerpačce se mu ale stala osudnou. V pondělí se zde totiž zvládl opít tak, že nebyl schopen ani chodit. Podezřelého muže si tak všimli zaměstnanci čerpací stanice, kterým při bližším pohledu přišel podobný osobě na uveřejněném videozáznamu vloupání do stánku, a proto na něj upozornili projíždějící policejní hlídku.

     Policisté muže, který tou dobou vlivem silné opilosti padal z lavičky, zajistili a chtěli podrobit dechové zkoušce, ten byl ale opilý natolik, že nebyl schopen ji vykonat. "Cizinec narozený v roce 1967 byl převezen k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Po vystřízlivění byl muž převezen k dalším úkonům na policejní oddělení, kde se potvrdilo, že se jedná o pachatele vloupání. Státní zástupce proto vydal souhlas se zadržením muže. "Kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmapadesátiletého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže," doplnila nám informace mluvčí policie.


Pubec.cz

Hlavní činností firmy je zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu a nájmu všech typů rezidenčních nemovitostí určených k bydlení nebo k rekreaci, ale též nemovitostí pro komerčním využití jako jsou výrobní areály, skladové haly, administrativní budovy a jiné.