"Já do té výlohy jen upadl..."

Dva Ukrajinci rozkopali výlohu obchodu

5. prosince 2019 17:17 , aktualizace 18:34

Alkohol Cizinci Městská policie Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté v posledních dnech ukončili prověřování případu poškození skleněné výlohy. 
     V neděli 10. listopadu byli strážníci městské policie přivoláni k případu poškození výlohy obchodu v Pražské ulici v Klatovech, kterou měli doslova rozkopat dva zjevně opilí cizinci, podle našich informací Ukrajinci. 
     Strážníci podle popisu od oznamovatele ve spolupráci s policisty jednoho z mužů vypátrali a zajistili nedaleko. Cizinec, který při dechové zkoušce nadýchal 1,74 promile, poté policistům tvrdil, že na výlohu pouze upadl, ale v rámci prověřování případu policisté z kamerového záznamu zjistili, že oba muži do skleněné výplně opakovaně kopali. Policistům se také podařilo ztotožnit i druhého cizince.
     "Pachatelé svým jednáním způsobili škodu ve výši 7 992 Kč. Ve zkráceném přípravném řízení převzali dva devětadvacetiletí cizinci sdělení podezření z přečinů výtržnictví a poškození cizí věci, které spáchali formou spolupachatelství," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.