Foto

"Něco jsem si cákl do oka, číslo na sanitku nevím a teď hledám lékaře!"

Policisté se setkávají s různými bizarními výmluvami, jako například tato v noci na dnešek

neděle 25. září 12:09 , aktualizace pondělí 26. září 19:43

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek kolem půl třetí ráno spatřili strážníci motohlídky městské policie podivně jedoucí vozidlo Škoda Forman. Před křižovatkou Skvrňanská x Vejprnická se ho tedy pokusili zastavit, muž za volantem ale na zvukové i světelné výzvy k zastavení nedbal a pokračoval v jízdě směrem na Skvrňany.

     "Strážníci pochopitelně vozidlo sledovali a výzvy k zastavení opakovali. Vozidlo pokračovalo až ke křižovatce Skvrňanská x Křimická, kde najelo na travnatý dělící pruh, v jízdě ale stále pokračovalo, poté ohrozilo osoby zde se pohybující u zaparkovaného vozidla a až u zastávky MHD Malesická řidič konečně zastavil," popsala nám jízdu muže ze severního Plzeňska narozeného v roce 1978 mluvčí městské policie.

     Strážníci muži narozenému v roce 1978 naměřili 0,2 promile alkoholu a poté zjistili, že muž nikdy nevlastnil řidičský průkaz. Na místo tedy přivolali kolegy z dopravní policie a podezřelého jim předali.

     Policisté jsou samozřejmě zvyklí na různé druhy výmluv, kterými se neřidiči snaží vysvětlit, proč zrovna v tomto případě museli autem nutně jet, ale zdůvodnění tohoto muže bylo spíše jako žáka prvního stupně základní škody. Muž totiž policistům vysvětlil, že mu prý něco cáklo do očí a on musel tedy nutně jel k doktorovi, protože prý nezná číslo na sanitku.
     Proč ale během hledání očního lékaře mířil ven z města, již samozřejmě vysvětlit nedokázal.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.