Foto

Vytahovat před dívkou se řidiči nevyplatilo

Jedno auto vletělo do autodílů, druhé do tramvaje

30. listopadu 2019 19:03 , aktualizace 20:40

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes v podvečer kolem šesté hodiny došlo na Rokycanské třídě v Plzni k nárazu osobního vozu do domu. Vozidlo Lexus řízené mladým řidičem a plné mladých lidí vyjelo z vozovky. Vůz vytrhl břichem obrubník, o který si rozpáral vanu, přejel trávník, chodník a narazil přímo do vchodu prodejny autodílů.
     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, ale protože z vozu vytekl olej, museli na místo nejen policisté, ale i hasiči. Podle informací z místa chtěl řidič narozený v roce 2001 zaimponovat dívce, ale manévr nezvládl a vůz se vymkl jeho kontrole.
     Hasiči sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a vzhledem k tomu, že byl řidič střízlivý, mohli policisté nehodu vyřešit na místě.

     V té samé době došlo na Plaská ke střetu tramvaje s osobním vozem. K této druhé nehodě došlo u křižovatky s Okounovou a tramvaje díky ní nabraly 16 minut zpoždění. Dle mluvčí policie nedal řidič narozený v roce 1958 jedoucí ve vozidle Ford Focus přednost tramvaji.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!