Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Neznámý řidič vytlačil auto ze silnice a ujel

Policie pátrá po vozidle a řidiči, který způsobil dopravní nehodu na silnici mezi Starým Plzencem a Olympií

Autor: lr neděle 11. února 18:59 , aktualizace pondělí 12. února 09:48

Nehody Pátrání Policie

Partner článku – Express servis


     V pátek 9. února těsně po půl sedmé ráno došlo na silnici ze Starého Plzence do Plzně u Ostré Hůrky k dopravní nehodě, během které se střetly dva osobní vozy a vůz Škoda skončil mimo silnici v příkopu.
     Druhé vozidlo, které dle všeho nehodu zavinilo, ale z místa bez zastavení ujelo.

     "Byla jsem svědkem dopravní nehody od které viník ujel a nepomohl slečně, která díky němu skončila v příkopu. Jela jsem za slečnou od Starého Plzence na Olympii. Auto, které jelo proti nám, vjelo do protisměru a odhodilo Škodu slečny do příkopu. Z místa okamžitě ujel," popsala svědkyně, která na místě pomohla řidičce vytlačeného vozu a na místo zavolala policii.  

     Svědkyně popsala že nehodu zavinilo červené vozidlo, možná značky Renault, které si při nehodě urazilo levé zrcátko a zřejmě značně poškodilo levý bok.

     Tisková mluvčí policie nám potvrdila, že se dopravní nehodou policisté zabývají. U řidičky vozu Škoda narozené v roce 2002 bylo dechovou zkouškou vyloučeno požití alkoholu a po viníkovi nehody i jeho vozidle nyní policisté pátrají.

     V případě, že jste popsané vozidlo viděli, víte komu patří, nebo jste v daný čas úsekem projížděli se zapnutou palubní kamerou vozu, obraťte se prosím na policii a pomozte objasnit tuto nehodu.

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.