Foto

Vytlačil odtahovku a z místa ujel

Policisté hledají svědky sobotní dopravní nehody u Horšovského Týna

pondělí 13. ledna 09:28 , aktualizace 09:57

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v sobotu 11. ledna v 11:45 hodin na silnici mezi Březí a Horšovským Týnem.
     "Řidič při řízení nákladního vozidla Renault Master jel ve směru jízdy od Březí na Horšovský Týn a údajně se vyhýbal neznámému osobnímu vozidlu Peugeot stříbrné barvy, jehož řidič jel opačným směrem a na rovném úseku předjížděl neznámé vozidlo. Tento řidič při předjíždění ohrozil řidiče vozidla Renault Master, který, aby zabránil střetu, najel na pravou krajnici, přičemž vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v pravém silničním příkopu havaroval.
     Ke střetu vozidel nedošlo. Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil a pokračoval v jízdě,"
popsala nehodu mluvčí policie.

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!